Sākums
n/a
"BaltMob" seminārs
 
story
Norises laiks: 
Svētdiena, Augusts 19, 2007 - Sestdiena, Augusts 25, 2007
2007. gada 19. – 25. augustā Tallinā norisinājās projekta „BaltMob” organizēts sešu dienu intensīvs apmācības seminārs „Pārvaldības prasmes un starpnozaru mobilitāte” (Management Skills and Intersectorial Mobility). Semināru organizēja Igaunijas jauno zinātnieku akadēmija sadarbībā ar Latvijas un Lietuvas jauno zinātnieku apvienībām un Šveices fonda Gebert ruf Stiftung atbalstu.

Seminārs tika organizēts jauniem zinātniekiem, lai palīdzētu viņiem apgūt personīgo zinātnisko projektu pārvaldību, komandas darbu, darbu daudzkulturālā vidē, starptautisko un starpnozaru mobilitāti, savu pētījumu publicēšanu un citas jaunam zinātniekam nozīmīgas zināšanas un iemaņas.

Seminārs pārsvarā bija orientēts uz individuālu darbu pie saviem personīgajiem projektiem un darbu grupās.

Viena semināra diena tika pavadīta Somijā, Helsinkos apmeklējot Nokia pētniecības centru, Technopolis tehnoloģiju centru un Helsinku tehnoloģiju universitāti.

No mūsu katedras seminārā piedalījās doktorante Dace Apšvalka. Visi semināra dalībnieki saņēma sertifikātus, kas apliecina viņu pilnu dalību apmācības kursā, kopā pavadot 15 stundas lekcijās un 25 stundas praktiskajās nodarbībās un par to iegūstot 1.5 kredītpunktus (ECTS).

bildes albumā