Sākums
n/a
Iespēja studentiem apmeklēt konferenci bez maksas
 
story
Norises laiks: 
Piektdiena, Oktobris 5, 2012

Sveiks, student!

Arī šogad aicinām Tevi apmeklēt atvērtā koda platformai Drupal veltītu konferenci DrupalCamp Baltics 2012! Tā ir lieliska iespēja gūt ieskatu Drupal pasaulē, satikt pieredzes bagātus izstrādātājus un potenciālos prakses vai darba devējus.

Kas ir Drupal?
Tā ir populāra bezmaksas un atvērtā koda satura publicēšanas platforma. Drupal platformai uzticas un izmanto savos web risinājumos: WhiteHouse.gov, Latvijas Banka (makroekonomika.lv), Centrālās statistikas pārvalde (www.csb.gov.lv), Bite Latvija (Bite.lv), Tūrisma attīstības valsts aģentūra (latvia.travel; tava.gov.lv) u.c. Vairāk par Drupal var uzzināt vietnē Drupal.org.

Tev, student, ir lieliska iespēja apmeklēt šo pasākumu bezmaksas! Reģistrējies vietnē drupalcamp.lv līdz 2.oktobrim, aizpildi savu profila informāciju un laukā "Bio" ieraksti 5 iemeslus, kāpēc vēlies apmeklēt pasākumu vai nosūti šos 5 iemeslus uz e-pastu camp@drupalcamp.lv. Labākie 10 pieteikumi saņems DrupalCamp brīvbiļetes.

Ko tu iegūsi? Uzzināsi kas ir Drupal un kā to lieto, satiksi nozares pārstāvjus un profesionāļus, kā arī potenciālos darba un prakses devējus.

Nepalaid garām šo iespēju! Konference notiks 5.oktobrī Rīgā. Konferences plakāts pieejams šeit!

Vairāk informācijas par konferences programmu un norises vietu meklē www.drupalcamp.lv!