RTU 49. Studentu konference

story
Norises laiks:
Piektdiena, Aprīlis 25, 2008

2008. gada 25. aprīlī notika RTU 49. Studentu zinātniskās un tehniskās konferences Lietišķo datorsistēmu apakšsekcija.

Kopumā tika nolasīts 21 referāts par robotikas, mākslīgā intelekta, dažādu datorizētu risinājumu, programmēšanas valodu, izstrādes tehnoloģiju un vēl citām datorzinātnes problēmām. Ar referātiem uzstājās arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģijas fakultātes studenti D.Stepiņa un I. Mihailovs.

Par labāko referātu bakalaurantu nominācijā tika atzīts L.Intenbergas referāts „Studentu emocionāli raksturojumu modelēšana intelektuālās mācību sistēmās” (zinātniskā vadītāja lekt. A.Anohina), bet labākais raksts maģistru nominācijā bija I.Valeskalnes raksts „Induktīvās spriešanas metodes un to pielietojums tēlu pazīšanas uzdevumos” (zinātniskais vadītājs doc. A.Ņikitenko).

bildes albumā