Sākums
n/a
Resursi Internetā
 
  • http://www.systemsanalyst.com - lapa, kas ir veltīta sistēmanalītiķiem kā profesijai. Tā ir orientēta uz darbavietu meklēšanu vai darba piedāvājuma deleģēšanu. Šeit var atrast ļoti daudz informācijas par to, kāda tipa vakances ir aktuālas un kādas ir speciālistu algas.
  • http://visc.gov.lv/profizglitiba/dokumenti/standarti/ps0067.pdf - Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās izglītības centra mājas lapa, kurā atrodams sistēmanalītiķu profesijas standarts latviešu valodā.
  • http://www.iiba.org/ un http://latvia.theiiba.org/ - Starptautiskais biznesa analīzes institūts (IIBA®) ir profesionāla bezpeļņas organizācija, kas veicina biznesa analīzes jomas izaugsmi. Neatkarīgi no tā, vai esi sistemanalītiķis, biznesa analītiķis, konsultants vai projektu vaditājs, ja esi iesaistīts sistēmu, procesu vai biznesa pilnveidošanas analizē – IIBA® uzdevums ir Tevi atbalstīt!
  • http://www.incose.org/  - The International Council on Systems Engineering (INCOSE) is a not-for-profit membership organization founded to develop and disseminate the interdisciplinary principles and practices that enable the realization of successful systems.
  • http://www.bpminstitute.org/ - Business Process Management Institute.